Kategori
Fiyat
Kelime
Adres

Eastman 10'' Dik Bıçaklı Blue Streak II Kumaş Kesim Motoru 629X-10''

Açıklama

Eastman Dik Bıçaklı Blue Streak II Kumaş Kesim Motoru 629X-10"
 
  • Orijinal Eastman Markalı Amerikan Malı Mavi Kafa Kesim Motorudur.
  • Eastman Kesim motorları dünyanın bir numaralı kumaş kesim motorlarını üretmektedir.
  • Mavi Kafalı kumaş kesim motoru ince ve orta kalınlıkta materyallerin kesimi için idealdir.
  • 10" (on inç) olan bu Eastman Blue Streak II 629X Kesim motoru 25.4 cm. bıçak boyu ile 21.5 cm. ye kadar kumaş kesimi yapabilir.
     
Eastman Blue Streak II 629
 
Eastman Blue Streak 6" (15.2 cm.), 8" (20.3 cm.), 10" (25.4 cm.), 11.5" (29.2 cm.) ve 13" (33 cm.) modellerine sahiptir.
 
Diğer tüm kesim motorlarından üstün malzeme kalitesi ve muazzam işçilik ile kumaş kesim konusunda biçilmiş kaftandır. 
Eastman kesim motorları ultra sağlam profili, parlak metal ile korunan dış kaplaması ve zemine uyumlu tabanı ile sizlere kesintisiz hizmet sunmaktadır. Dayanıklılığını en üst seviyeye çıkarmak için maksimum seviyede kaliteli materyallerle
üretilmiştir.
 
Eastman 629X Blue Streak II  Güç/Ağırlık oranı en iyi olan dik bıçaklı kesim motoru dur. İnce Taban Plakası ve dönüş kabiliyetleri sayesinde en karmaşık desenlerde bile kolaylıkla manevra yapmaya ve modelleri olabilecek en düzgün şekilde çıkarmaya olanak tanır. Mükemmel derecede sıkı ayarı ve bıçağı tam anlamıyla saran bileme sistemi sayesinde (0.0013 cm.) inceliğinde bileme sağlar bu sayede bıçağınız olabilecek en uzun ömürlü hale gelir. Kesim motorunun ağırlık merkezi tamamen kullanılabilirlik odaklanarak ayarlandığından kesim yaparken sizi asla yormaz. Kullanım kolaylığı sağlayan tek seferlik yağlama sistemi sayesinde cihazınızı yalnızca kullanacağınız gün yağlamanız yeterli olur böylelikle minimum bakımla kesim motorunuzu kullanabilirsiniz.
 
 
Ağırlık  16.4 kg 
Motor  50/60 Hz 220V.
Motor Gücü   .65hp, 1ph
Bıçak Boyu 25.4 cm. 
Kesim Kapasitesi  21.5 cm. 

 
 
Diğer Eastman Düz Bıçaklı KEsim Motorlarını GÖrmek İçin Tıklayın.
 
 

Paylaş